PROGRAM MECIURI LIGA 1 SEZONUL 2014/2015 – CALENDAR COMPETITIONAL

Liga1

Program competitional LIGA 1 – SEZONUL 2014/2015


Etapa 1

CSMS Iaşi – Viitorul

Craiova – Pandurii

Rapid-Steaua

Târgu-Mureş – U Cluj

Concordia – Astra

Dinamo – Oţelul

Botoşani – Gaz Metan

Braşov – Petrolul

CFR Cluj – Ceahlăul

Etapa a II-a, 2 august

Steaua Bucureşti – CS Universitatea Craiova

Pandurii Târgu Jiu – CFR Cluj

Ceahlăul Piatra Neamţ – ASA Târgu Mureş

Universitatea Cluj – Dinamo Bucureşti

Astra Giurgiu – FC Braşov

Oţelul Galaţi – Concordia Chiajna

Petrolul Ploieşti – FC Botoşani

Gaz Metan Mediaş – CSMS Iaşi

FC Viitorul – Rapid Bucureşti

Etapa a III-a, 9 august

Rapid Bucureşti – Gaz Metan Mediaş

CS Universitatea Craiova – FC Viitorul

CFR Cluj – Steaua Bucureşti

Concordia Chiajna – Universitatea Cluj

Dinamo Bucureşti – ASA Târgu Mureş

FC Braşov – Oţelul Galaţi

FC Botoşani – Astra Giurgiu

CSMS Iaşi – Petrolul Ploieşti

Pandurii Târgu Jiu – Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa a IV-a, 16 august

ASA Târgu Mureş – Concordia Chiajna

Steaua Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu

Ceahlăul Piatra Neamţ – Dinamo Bucureşti

Universitatea Cluj – FC Braşov

Astra Giurgiu – CSMS Iaşi

Oţelul Galaţi – FC Botoşani

Petrolul Ploieşti – Rapid Bucureşti

Gaz Metan Mediaş – CS Universitatea Craiova

FC Viitorul – CFR Cluj

Etapa a V-a, 23 august

Rapid Bucureşti – Astra Giurgiu

CS Universitatea Craiova – Petrolul Ploieşti

CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş

Concordia Chiajna – Dinamo Bucureşti

FC Braşov – ASA Târgu Mureş

FC Botoşani – Universitatea Cluj

CSMS Iaşi – Oţelul Galaţi

Steaua Bucureşti – Ceahlăul Piatra Neamţ

Pandurii Târgu Jiu – FC Viitorul

Etapa VI-a, 30 august

ASA Târgu Mureş – FC Botoşani

Dinamo Bucureşti – FC Braşov

Ceahlăul Piatra Neamţ – Concordia Chiajna

Universitatea Cluj – CSMS Iaşi

Astra Giurgiu – CS Universitatea Craiova

Oţelul Galaţi – Rapid Bucureşti

Petrolul Ploieşti – CFR Cluj

Gaz Metan Mediaş – Pandurii Târgu Jiu

FC Viitorul – Steaua Bucureşti

Etapa a VII-a, 13 septembrie

Rapid Bucureşti – Universitatea Cluj

CS Universitatea Craiova – Oţelul Galaţi

CFR Cluj – Astra Giurgiu

FC Braşov – Concordia Chiajna

FC Botoşani – Dinamo Bucureşti

CSMS Iaşi – ASA Târgu Mureş

Steaua Bucureşti – Gaz Metan Mediaş

Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploieşti

FC Viitorul – Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa a VIII-a, 20 septembrie

ASA Târgu Mureş – Rapid Bucureşti

Concordia Chiajna – FC Botoşani

Dinamo Bucureşti – CSMS Iaşi

Ceahlăul Piatra Neamţ – FC Braşov

Universitatea Cluj – CS Universitatea Craiova

Astra Giurgiu – Pandurii Târgu Jiu

Oţelul Galaţi – CFR Cluj

Petrolul Ploieşti – Steaua Bucureşti

Gaz Metan Mediaş – FC Viitorul

Etapa a IX-a, 27 septembrie

Rapid Bucureşti – Dinamo Bucureşti

CS Universitatea Craiova – ASA Târgu Mureş

CFR Cluj – Universitatea Cluj

FC Botoşani – FC Braşov

CSMS Iaşi – Concordia Chiajna

Steaua Bucureşti – Astra Giurgiu

Pandurii Târgu Jiu – Oţelul Galaţi

Gaz Metan Mediaş – Ceahlăul Piatra Neamţ

FC Viitorul – Petrolul Ploieşti

Etapa a X-a, 4 octombrie

ASA Târgu Mureş – CFR Cluj

Concordia Chiajna – Rapid Bucureşti

Dinamo Bucureşti – CS Universitatea Craiova

FC Braşov – CSMS Iaşi

Ceahlăul Piatra Neamţ – FC Botoşani

Universitatea Cluj – Pandurii Târgu Jiu

Astra Giurgiu – FC Viitorul

Oţelul Galaţi – Steaua Bucureşti

Petrolul Ploieşti – Gaz Metan Mediaş

Etapa a XI-a, 18 octombrie

Rapid Bucureşti – FC Braşov

CS Universitatea Craiova – Concordia Chiajna

CFR Cluj – Dinamo Bucureşti

CSMS Iaşi – FC Botoşani

Steaua Bucureşti – Universitatea Cluj

Pandurii Târgu Jiu – ASA Târgu Mureş

Petrolul Ploieşti – Ceahlăul Piatra Neamţ

Gaz Metan Mediaş – Astra Giurgiu

FC Viitorul – Oţelul Galaţi

Etapa a XII-a, 25 octombrie

ASA Târgu Mureş – Steaua Bucureşti

Concordia Chiajna – CFR Cluj

Dinamo Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu

FC Braşov – CS Universitatea Craiova

FC Botoşani – Rapid Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ – CSMS Iaşi

Universitatea Cluj – FC Viitorul

Astra Giurgiu – Petrolul Ploieşti

Oţelul Galaţi – Gaz Metan Mediaş

Etapa a XIII-a, 1 noiembrie

Rapid Bucureşti – CSMS Iaşi

CS Universitatea Craiova – FC Botoşani

CFR Cluj – FC Braşov

Steaua Bucureşti – Dinamo Bucureşti

Pandurii Târgu Jiu – Concordia Chiajna

Astra Giurgiu – Ceahlăul Piatra Neamţ

Petrolul Ploieşti – Oţelul Galaţi

Gaz Metan Mediaş – Universitatea Cluj

FC Viitorul – ASA Târgu Mureş

Etapa a XIV-a, 8 noiembrie

Rapid Bucureşti – Ceahlăul Piatra Neamţ

ASA Târgu Mureş – Gaz Metan Mediaş

Concordia Chiajna – Steaua Bucureşti

Dinamo Bucureşti – FC Viitorul

FC Braşov – Pandurii Târgu Jiu

FC Botoşani – CFR Cluj

CSMS Iaşi – CS Universitatea Craiova

Universitatea Cluj – Petrolul Ploieşti

Oţelul Galaţi – Astra Giurgiu

Etapa a XV-a, 22 noiembrie

CS Universitatea Craiova – Rapid Bucureşti

CFR Cluj – CSMS Iaşi

Steaua Bucureşti – FC Braşov

Pandurii Târgu Jiu – FC Botoşani

Ceahlăul Piatra Neamţ – Oţelul Galaţi

Astra Giurgiu – Universitatea Cluj

Petrolul Ploieşti – ASA Târgu Mureş

Gaz Metan Mediaş – Dinamo Bucureşti

FC Viitorul – Concordia Chiajna

Etapa a XVI-a, 29 noiembrie

Rapid Bucureşti – CFR Cluj

CS Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra Neamţ

ASA Târgu Mureş – Astra Giurgiu

Concordia Chiajna – Gaz Metan Mediaş

Dinamo Bucureşti – Petrolul Ploieşti

FC Braşov – FC Viitorul

FC Botoşani – Steaua Bucureşti

CSMS Iaşi – Pandurii Târgu Jiu

Universitatea Cluj – Oţelul Galaţi

Etapa a XVII-a, 6 decembrie

CFR Cluj – CS Universitatea Craiova

Steaua Bucureşti – CSMS Iaşi

Pandurii Târgu Jiu – Rapid Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ – Universitatea Cluj

Astra Giurgiu – Dinamo Bucureşti

Oţelul Galaţi – ASA Târgu Mureş

Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna

Gaz Metan Mediaş – FC Braşov

FC Viitorul – FC Botoşani.

Scrie pronosticul tau mai jos, poti castiga 300 RON!

  • (will not be published)